BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā garšo sīrupvafeles?

Mūsu sīrupvafeles sastāv no vaniļas, kanēļa un sīrupa (stroop) kombinācijas, apvienojot šīs garšas, jūsu garšas kārpiņas tiek izlutinātas. Lieliski piemērotas ēst aukstas un uzlabota garša/smarža, kad tiek uzsildītas.

No kā tiek ražotas sīrupvafeles?

Sīrupvafeles sastāv no svaigi ceptas mīklas, kas iespiesta kopā ar gardu, ķepīgu karameļu sīrupa pildījumu (stroop). Katra sīrupvafele ir pildīta ar karameli, kas veidota pēc 300 gadus senām Nīderlandiešu receptēm.

Kāpēc sīrupvafeles ir tik gardas?

Mūsu sīrupvafeles ir tik gardas, jo tās tiek izgatavotas pēc 300 gadus senām Nīderlandiešu receptēm un tikai no vislabākajām sastāvdaļām. Kraukšīgas vafeles, kas pildītas ar gardu karameļu sīrupa pildījumu, padara sīrupvafeli kraukšķīgu un viendabisku vienlaicīgi.

No kurienes sīrupvafeles ir radušās?

Sīrupvafeles ir tradicionāls Nīderlandiešu saldais ēdiens. Nav īsti skaidrs, kurš izgudroja sīrupvafeles, bet ir zināms, ka tās radās starp 1700 un 1800 gadiem. Un pirmā lielizmēra sīrupvafeļu rūpnīca uzsāka savu darbu 1837.gadā.

Vai sīrupvafeles var sildīt mikroviļņu krāsnī?

Jā,sīrupvafeles var sildīt mikroviļņu krāsnī. Ielieciet sīrupvafeli mikroviļņu krāsnī uz aptuveni 10 sekundēm, tas padarīs sīrupvafeli krēmainu un mīkstu.

Kā pasniegt sīrupvafeles?

Sīrupvafeles ir garšīgs našķis, bet vai jūs kādreiz esat mēģinājuši uzsildīt sīrupvafeli uz tvaikojošas kafijas vai tējas krūzes? Šī senā Nīderlandiešu tradīcija ļauj sīrupa pildījumam nedaudz pakust un padara sīrupvafeli krēmīgāku un mīkstāku.

Kāds ir sīrupvafeļu derīguma termiņš?

Sīrupvafeļu derīguma termiņš ir apmēram 3 – 5 mēneši, ja vien uz iepakojuma nav norādīts savādāk.

Kā pareizi uzglabāt sīrupvafeles?

Vislabākais veids, kā saglabāt sīrupvafeles sākotnējā stāvoklī ir turot tās sausā, aizvērtā iepakojumā vai kastē. Neuzglabājiet sīrupvafeles siltā vietā. Sīrupvafeles ir jūtīgas uz tempretūras izmaiņām un sīrups var iztecēt, ja glabāšanas tempretūra ir par augstu.

Vai es varu glabāt sīrupvafeles ledusskapī/saldētavā?

Jā, sīrupvafeles var glabāt ledusskapī un saldētavā. Sīrupvafeļu derīguma termiņš ir maksimums 9 mēneši. Glabājot tās ledusskapī jūs varat paildzināt uzglabāšanas termiņu par pāris mēnešiem.